Strani nogometLIGA PRVAKA

Ramos potopio Napoli, Bayern uvjerljiv i u Londonu

Piše D.Pe., (H)
7. ožujka 2017. - 23:31

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu osmine finala u Napulju pobijedili Napoli 3-1 i tako potvrdili pobjedu 3-1 iz prve utakmice.

Napoli je odigrao sjajno prvo poluvrijeme nakon kojeg je vodio 1-0, no to nije bilo dovoljno za podvig. Real je u prvih 12 minuta nastavka zabio dva gola i tako prelomio utakmicu.

'Kraljevski klub' je izborio plasman u sedmo uzastopno četvrtfinale LP, dok je Napoliju ovo bio tek drugi nastup u osmini finala Lige prvaka i drugo ispadanje. U sezoni 2011/12. ispali su od Chelsea.

Junak utakmice bio je Sergio Ramos koji je izjednačio na 1-1, a kod drugog Realovog gola je Mertens skrenuo njegov udarac u vlastitu mrežu. Pogodak za goste zabio je i Alvaro Morata (90), dok je strijelac za Napoli bi...

26. travanj 2024 03:19