Strani nogometuvjerliva pobjeda

Subašić zaključao vrata Monaca: malo koji vratar se može pohvaliti ovakvom obranom!

6. ožujka 2017. - 11:34
sub00

Nogometaši Monaca na uvjerljiv su način u nedjelju stigli do 20. prvenstvene pobjede, nakon što su na svom stadionu Louis II u Monte Carlu s uvjerljivih 4-0 svladali Nantes, a hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić po 12. put u ovoj sezoni sačuvao svoju mrežu.

Monaco je načeo Nantes već u 4. minuti kad je prvi od svoja dva pogotka na utakmici postigao 18-godišnji Kylian Mbappe. U posljednje dvije minute prvog dijela domaći je sastav još dvaput zatresao mrežu. Prvo je precizan bop Valere Germain u 44. minuti, a dvije minutu poslije po drugi je put u strijelce upisan Mbappe.

U nastavku je jedini pogodak pao iz kaznenog udarca, opravdano dosuđenog nakon prekršaja na Lemaru, a siguran realizator bio je Brazilac Fabinho.

Monaco je u 28 utakmica sakupio 65 bodova, tri v...

26. travanj 2024 08:41