Strani nogometšto bi bilo kod nas?

Pogledajte vratara koji nije htio braniti kazneni udarac, a savez mu zbog toga izrekao dugotrajnu kaznu!

23. veljače 2017. - 16:20
penal_vijetnam

Vratar vijetnamskog prvoligaša Long Ana, Minh Nhut Nguyen suspendiran je na dvije godine jer iz protesta nije želio braniti jedanaesterac koji je dosuđen u posljednjoj minuti utakmice protiv Ho Chi Minh Cityja.

Kod rezultata 2-2, sudac je u 90. minuti poklonio kazneni udarac domaćinima što je izazvalo velike prosvjede igrača Long Ana. Vratar Nguyen nije želio braniti, a kada se napokon stao na gol crtu okrenuo je leđa.

Victor Ormazabal je lagano postigao pogodak za vodstvo Ho Chi Minh Cityja 3-2. U preostalom vremenu gosti nisu željeli igrati, već su stajali na terenu, a vratar je napustio gol, pa su domaći igrači zabili još dva gola za uvjerljivu pobjedu 5-2.

Vijetnamski nogometni savez je suspendirao Nguyena na dvije godine, dok su trener i predsjednik kluba kažnjeni zabrano...

26. travanj 2024 09:24