Fiorentina - Juventus 1:2, golovi Kalinića i Mandžukića, Kalinić promašio penal

25. travnja 2016. - 00:57
mandzo

Nogometaši Juventusa stigli su na mali korak do petog uzastopnog naslova prvaka Italije nakon 2-1 (1-0) pobjede protiv Fiorentine na gostovanju u susretu 35. kola Serie A u utakmici u kojoj su glavne uloge imali hrvatski reprezentativni napadači, Mario Mandžukić bio je strijelac prvog gola za Juventus, dok je Nikola Kalinić zabio jedini gol za Fiorentinu, ali usto nije iskoristio i 11-erac u 90. minuti za 2-2.

Mandžukić je doveo Juventus u vodstvo u 39. minuti svojim 10. prvoligaškim pogotkom ove sezone. Khedira je ubacio loptu u kazneni prostor, Pogba je glavom spustio loptu točno na nogu Mandžukiću koji je preciznim udarcem svladao Tatarusanua.

Taj je rezultat vrijedio sve do 81. minute kada je Kalinić iskoristio veliku pogrešku Bonuccija, stoper Juventusa mu je praktički do...

27. travanj 2024 04:35