Ostalopolufinale kupa

Murter se nada još jednoj senzaciji: Puljani su veliki favoriti, ali bila je i Torcida...

19. veljače 2023. - 08:05

Danas ćemo dobiti finaliste Hrvatskog malonogometnog kupa, u zagrebačkom Domu sportova igraju se polufinala. Prvi finalist bit će pobjednik dvoboja između Stanoinvesta Futsal Pule i Murtera, njihov susret počinje u 17 sati. Drugoligaš Murter je u petak u četvrtfinalu iznenadio Torcidu, nadoknadivši u posljednjih pet minuta prednost Splićana od 4:1, te slavio nakon penala.

Jasno je da su Puljani veliki favoriti, no Murterini su bili autsajderi i u četvrtfinalu, pa su uspjeli proći među četiri najbolja. Pula je s 3:0 bila bolja od šibenske Crnice, bio je taj susret dosta izjednačen, sve do zadnjih pet minuta rezultat je bio 1:0. Murter je u četvrtfinalu prikazao posebno sjajnu igru s vratarom-igračem u drugom poluvremenu, u toj ulozi bio je Tonći Ljubić i na taj način uspjeli su s...

10. svibanj 2024 05:13