LP: CO Zagreb lako protiv poljske Wisle

12. listopada 2008. - 21:14

Hrvatski prvak Croatia osiguranje Zagreb pobijedio je lako u 2. kolu rukometne Lige prvaka. Zagrepčani su u gotovo revijalnom ogledu svladali poljsku Wislu Plock 34-17 (15-7)...

Znalo se i prije početka kako će CO Zagreb imati laganu utakmicu, te će moći i ekshibicijom zadovoljiti publiku ove nedjelje. Očekivani scenarij se dogodio i sve je bilo poznato nakon prvih nekoliko minuta kada je CO Zagreb poveo 7-1.

Time je neizvjesnost raspršena, a do kraja utakmice su se domaći rukometaši poigravali.

Nakon neodlučenog rezultata na premijeri Lige prvaka protiv njemačkog Löwena (33-33), u ovom ogledu je CO Zagreb ostvario laganu pobjedu. Početkom drugog poluvremena se CO Zagreb odvojio na deset razlike, a ozbiljno su odigrali i do kraja, te sve zaokružili sa +17.