Ostalobolji od dubrovčana

Novo Vrijeme Apfel izborilo polufinale

10. ožujka 2017. - 22:50
novo_vrijeme_square4-100317

Novo Vrijeme Apfel izborilo je polufinale protiv prvaka Nacionala. U samo pet minuta Novo Vrijeme stiglo je do velike 2:0 prednosti golovima Hozjana i Andrijaševića, ali su Dubrovčani, nakon što su se u polju konsolidirali, u manje od 60 sekundi anulirali vodstvo domaćina završnog turnira.

Prvo je zabio Rezo, pa se potom Andrijašević od junaka skoro pretvorio u tragičara. Ipak, precizno izvedeni akumulirani prekršaj Kazazića vratio je prednost Makaranima. Mogao je do odmora isti igrač tu prednost i poduplati, ali je u stopostotnoj prilici uspješniji bio vratar Turuk.

Veliku priliku Dubrovčana za izjednačenje u 25. minuti nije iskoristio Šimunović. Kaznio je to Slovenac

Hozjan svojim drugim pogotkom tri minute kasnije. Slavlje u Makarskoj moglo je početi kada je Dudu deset ...

26. travanj 2024 09:44