Još jedan poraz Medveščaka u Zagrebu

1. prosinca 2016. - 23:36
medvescak_avangard7-011216

U susretu 38. kola KHL lige hokejaši Medveščaka izgubili su u Ledenoj dvorani Doma sportova od Avangarda 1-4 (0-3, 1-0, 0-1) upisavši treći uzastopni domaći poraz.

Nakon što su spojili dvije gostujuće pobjede, medvjedi' su sada nanizali tri uzastopna poraza u svom 'brlogu'.

Gosti su poveli već u 19. sekundi utakmice golom Jegora Martinova. U sedmoj minuti David Booth je povisio prednost "Jastrebova" iz Omska, a kada je isti igrač u 13. minuti zabio za 3-0 bilo je jasno kako će Medveščak teško do bodova. Tračak nade vratio je Terry Galiardi smanjivši u 38. minuti na 1-3, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Mihail Junkov u 52. minuti postigavši pogodak za 4-1.

Bio je ovo drugi međusobni susret ove dvije momčadi ove sezone i četvrto gostovanje Jastrebova u Za...

26. travanj 2024 23:22