'Prokockali' su vodstvo od 25 razlike u trećoj četvrtini, ali trica ih je na kraju spasila

28. travnja 2017. - 11:31

Toronto Raptors i San Antonio Spursi plasirali su se u polufinale doigravanja Istočne i Zapadne konferencije nakon što su sa 4-2 u seriji eliminirali Milwaukee Buckse, odnosno Memphis Grizzliese.

Raptorsi su u u četvrtak u šestoj utakmici protiv Milwaukee Bucksa slavili na njihovom terenu sa 92-89 iako su ispustili vodstvo od čak 25 razlike u trećoj četvrtini. Do pobjede ih je vodio DeMar DeRozan sa 32 koša.

Cory Joseph je zabio pet koševa u seriji od 9-0 u zadnje dvije minute, uključujući i tricu minutu i pol prije kraja za pobjedu Raptorsa.

U polufinalu Istočne konferencije, Toronto ide na branitelje naslova Cleveland Cavalierse, a prva utakmica se igra u ponedjeljak.

I San Antonio Spurs su sinoć upisali pobjedu u šestoj utakmici, sa 103-96 bili su bolji od domaćina Memphis ...

26. travanj 2024 14:19