Potop 'žutih' na Baldekinu, ostali smrznuti na -36

9. travnja 2017. - 21:39
jolly_split13-09042017

Kronologija rapsodije Jollyija:

5:0 – Odličan ulazak u utakmicu domaćina. Realizirali su prva dva napada. Najprije lijep ulaz Zadranina Novačića, a zatim i otvorena trica Splićanina Markulina na asistenciju Scotta.

11:4- Nastavlja se sjajan napadački period Jollya. Nakon Markulina, iza linije za tri poena uspješni su i Novačić i Penn. Dakle, Šibenčani su za samo tri minute ubacili tri trice.

21:11- Izuzev Rančića, vanjski igrači Splita su totalno bez učinka. To se prije svih odnosi na Širka i Filipovića. S druge strane, "žuti" su uspjeli malo zaustaviti raspoloženog Novačića, no tada se u reketu otvorio prostor kapetanu domaćih Jozi Brkiću.

28:15- Fantastičnu prvu četvrtinu Jolly je zaključio NBA tricom Nikole Došena i atraktvinim skokom u napadu i zakucavanjem Ivana ...

26. travanj 2024 08:53