Splitski Vitalac srebrni na Mastersu veterana u Višnjiku, Fortunal bio jači za tri 'punta'

Piše R.R.
3. travnja 2017. - 15:16
Vitalac - Zadar 2017.JPG

Košarkaški veterani splitskog Vitalca osvojili su srebrene medalje na jakom međunarodnom turniru 'Karlovačko IV košarkaški Masters veterana Zadar 2017. koji se prošlog vikenda održao u zadarskom Višnjiku.

Na prestižnom turniru sudjelovalo je više od 40 muških i ženskih ekipa iz Hrvatske, BiH, Slovenije, Makedonije, Srbije, Crne Gore, Italije i Švedske, natjecatelji su odmjerili snage u devet muških i dvije ženske kategorije, a veterani splitskog 'Vitalca' nastupili su u kategoriji +50.

- Ovo nam je veliki uspjeh, u izvrsnoj smo formi, na turniru smo pobijedili sve protivnike, u finalu se odličnom taktikom suprotstavili jakom zagrebačkom Fortunalu, ali eto izgubili smo u zadnjim sekundama 38:41 i to njihovom 'tricom'. To vam je sport, jednom izgubiš, drugi put dobiješ. Ovaj...

05. svibanj 2024 03:56