Warriorsi 'pomeli' Hezonju i Rudeža, novi triple-double Westbrooka

17. ožujka 2017. - 10:47
kos00

Hrvatski košarkaški reprezentativci Mario Hezonja i Damjan Rudež su sinoć sa svojim Orlando Magicom doživjeli visok poraz u Oaklandu gdje su ih domaći Golden State Warriorsi pobijedili sa 122-92.

Warriorse je predvodio Klay Thompson koji je zabio 29 koševa, od čega pet trica, u 29 minuta, Stephen Curry je ubacio 25 koševa uz devet asistencija, a Andre Iguodala je dodao 14 koševa.

Thompson je zabio 21 koš u prvih osam i pol minuta utakmice čime je pokazao kako će izgledati nastavak. Warriorsi su stvorili prednost od 28 koševa u prvih 24 minute i nisu je ispuštali do kraja.

Ovom pobjedom je Golden State osigurao prvo mjesto u Pacifičkoj diviziji, a Magicu je ovo 13. poraz ove sezone s razlikom od 20 ili više koševa.

Orlando je deset puta gubio loptu u prvom poluvremenu, a ...

26. travanj 2024 22:40