Nije moglo bez drame: Šibenik prošao još jedno 'čupavo' gostovanje

Piše (KG)
15. ožujka 2017. - 09:06
sib00

Poslije Osijeka, košarkaši Šibenika prošli su još jedno “čupavo” gostovanje. I da nisu “brljali” u zadnjoj četvrtini bila bi to glatka pobjeda. Ali, izgleda da ne mogu bez drame.

Imali su “građani” plus 20 (64:44) na početku posljednje dionice. No, tada su upali u crnu rupu i dopustili domaćinima seriju 16:2. Srećom, u završnici su imali Ivu Ivanova koji je povukao na stranu Šibenika i doveo svoje do četvrte pobjede u nizu.

Izjednačeno je bilo prvo poluvrijeme. Najveću prednost od plus pet (36:31) Šibenčani su stekli u završnici kada je Domagoj Bašić ubacio tri slobodna bacanja.

Gosti se nisu uspjevali odvojiti, što ne čudi s obzirom da je udarna četvorka (Petani, Ivanov, Turkyilmaz, Siriščević) zabila samo 11 koševa u prvih 20 minuta. Vukao je BiH reprezentativac Mira...

27. travanj 2024 03:24