Alkar se revanširao Splitu, u Jazinama bodovi otišli Cedeviti

26. ožujka 2011. - 23:57
U fešti košarke i domaćih uštipaka koji su se dijelili navijačima koji su dupkom napunili dvoranu Alkar se revanširao Splitu za dva poraza u dosadašnjem dijelu sezone.

Nošeni fantastičnom publikom fanatični Sinjani na startu su kao u transu pomeli Splićane i poveli s čak 24:6. Međutim u drugoj četvrtini kao da su se uloge potpuno zamijenile, gosti su došli k sebi i primakli se na samo 40:37. Stanka na poluvremenu došla je kao naručena za domaće da se konsolidiraju i u nastavku je to opet bila ona moćna i samouvjerena momčad s početka susreta.

Kada je Ćurković na startu posljednje četvrtine zabio za 68:50 svi navijači u dvorani digli su se na noge i zapjevali 'Mi smo Sinjani Alkar je naš'. U redovima Splita bilo je i previše indis...
09. svibanj 2024 20:57