Hajdukkomentar vinka vukovića

Hajduka nije bilo moguće zaljuljati izvana pa je zaljuljan iznutra: sve što trebate zapamtiti o utakmici s Rudešom nije poraz, nego ono što se dogodilo u 62. minuti

6. studenog 2017. - 14:29

Igrala se 62. minuta utakmice Hajduk - Rudeš na Poljudu kad su Hajdukovi igrači bili u napadu. Rezultat je bio 2:1, gosti su taman bili smanjili zaostatak, osokolili su se, a hajdukovci su jurnuli po gol koji bi im donio mirniju završnicu i vjerojatnu pobjedu.

Ušli su "bijeli" u kazneni prostor Rudeša, stvorili ozbiljnu priliku za postizanje trećega zgoditka i izvjesno rješenje susreta, kad su, dakle baš u tom trenutku mogućeg postizanja pogotka, sa Sjevera poletjele baklje. Nekoliko ih je palo u šesnaesterac Rudeša, doslovno pred noge (i) Hajdukovim igračima koji su se spetljali i od svega, dakle od prilike koja je mogla/trebala rezultirati okončanjem dvoboja, dobili su samo korner.

Autoru ovoga teksta - neka se ne naljute tvorci svih onih silnih transparenata koji su prekri...

26. travanj 2024 17:13