HajdukBravo, bijeli!

Potpuno demoliranje Osijeka: pogledajte golove s jedne od najboljih utakmica Hajduka u novijoj povijesti

Piše Ma. K.
6. svibnja 2017. - 21:19

Hajduk je danas na Poljudu protiv Osijeka slavio s uvjerljivih 5:1 te sasvim zasluženo zasjeo na treće mjesto s tri boda prednosti ispred rivala iz Slavonije.

Bijeli su potvrdili odličnu formu petom pobjedom u nizu, a posebno je upečatljivo bilo drugo poluvrijeme u kojem je Hajduk potpuno demolirao Osijek.

Igrači Joana Carrilla dominirali su tokom čitave utakmice, no tek ulaskom Tome Bašića uspjeli su slomiti otpor Osječana. Fantastični Bašić zabio je prvi pogodak, asistirao Futacsu za drugi i onda potpuno uništio Osijek trećim pogotkom. I to sve u samo 14 minuta!

Teško je reći koji je od prva tri pogotka ljepši, a fantastičan dan na Poljudu upotpunili su Erceg i Said četvrtim i petim pogotkom.

Hajduk je bez ikakve sumnje odigrao jednu od boljih utakmica u novijoj povijes...

26. travanj 2024 06:29