Domaći nogometOvo nisu istine

Suigrači se potukli na utakmici u Dugopolju, sudac obojicu isključio pa su svoju momčad ostavili 70 minuta s dva igrača manje

5. ožujka 2022. - 19:05

Dvojica nogometaša suigrača potukli su se tijekom prvenstvene utakmice, a onda je obojicu sudac isključio. Tim nepromišljenim činom, bizarnim incidentom, ostavili su svoju momčad u ostatku susreta, gotovo 70 minuta s čak dva igrača manje.

Neobičan incident dogodio se na susretu 12. kola Druge županijske lige između Adriatica i HBDNK Mosor-Sveti Jure (5:1) odigranom u Dugopolju. U 22. minuti dva gostujuća igrača Ante Piplović i Mateo Peričić su se dohvatili jedan drugog, pokoškali, pa sucu Mladenu Labroviću nije preostalo ništa drugo nego da ih obojicu prije vremena pošalje u svlačionicu.

Bilo je to pri rezultatu 1:0. U izvještaju delegat je naveo kako su isključeni zbog međusobnog naguravanja i udaranja. Tko će koga, ako ne svoj svoga. Potom su nakon crvenih kartona o...

28. travanj 2024 17:43