Domaći nogometOsramoćeni Pariz i božanstvena Barcelona

Rakitić za Slobodnu o čudu: Bolji poklon za rođendan nisam ni mogao poželjeti

10. ožujka 2017. - 21:40
Rakit

Najljepši poklon za 29. rođendan. Uvijek ću ga pamtiti i nikad ga neću zaboraviti – rekao je Ivan Rakitić, hrvatski nogometni reprezentativac i akter povijesne utakmice u kojoj je Barcelona ostvarila nemoguće; sa 6:1 su ispratili Parižane, nadoknadili 4:0 prednost s kojom je Paris St. Germain došao u srce Katalonije.

I u svoj grad svjetla vratio se – pomračen. I ponižen. A Barcelona je po tko zna koji put slavljena, “više od kluba” kako sebi tepaju, sad je postao “više od rezultata”.

Ništa za njih nije nemoguće, ruše sve limite, pa ako je sudac pogurao s “penalčićem”, jest-nije, to se ostavlja ‘oku sokolovu’, svatko neka tumači kako je vidio. Znate kako to ide s najvećima. Upisuje se 6:1.

Naš Raketa igrao je do 84. minute, u 61. minuti dobio je žuti karton, presjekao je m...

26. travanj 2024 13:42