Warriorsi izjednačili svoj prošlogodišnji učinak

Piše (H)
30. ožujka 2016. - 14:19
kos00

Košarkaši Washingtona su pred kraj prvog poluvremena imali devet koševa prednosti u Oracle Areni, a onda su NBA prvaci iz Oaklanda serijom 12-0 okrenuli dvoboj te na kraju slavili sa 102-94.

Wizardsi su se držali uz Golden State sve do završnice treće četvrtine (72-74), ali su 'ratnici' u sljedećih osam minuta napravili 21-4 te nakon trice Stepha Curryja došli do nedostižnih +19 (95-76).

Kapetan Golden Statea je ubacio 26 koševa šutirajući trice 6/8, prikupio sedam skokova i podijelio sedam asistencija za 54. uzastopnu pobjedu Warriorsa u Oracle Areni te 67. ukupno u ovoj sezoni, čime je momčad Stevea Kerra uspjela izjednačiti svoj prošlogodišnji učinak.

No, u sezoni kad su postali prvacima, 'ratnici' su poraženi u 15 utakmica, a godinu dana poslije su u lovu na rekord C...

26. travanj 2024 13:41