Petrić strijelac u pobjedi Hamburga

19. veljače 2011. - 18:56

Mladen Petrić dao je golemi obol domaćoj pobjedi svog HSV-a protiv Werdera s 4-0 u ogledu 23. kola Bundeslige...

Petrić je u 42. minuti volejom desnomnogom poentirao za 1-0, te se tim rezultatom otišlo i na odmor. U 64.minuti, Petrić je zahvaljujući svojoj upornosti oduzeo loptu vrloneopreznom Mertesackeru, krenuo naprijed prema golu s loptom po lijevojstrani. Werderov vratar Mielitz je istrčao kako bi ušao u blok, ali jePetrić nesebično poslužio Paola Guerrera, koji je samo proslijedio loptuu praznu mrežu. U 79. minuti je Peruanac dao još jedan gol, četvrti ovesezone u Bundesligi, a točku na i stavio je Ben-Hatira u 87. minuti.

Mladen Petrić odigrao je cijelu utakmicu za hamburšku momčad, te je upisao sedmi pogodak i četvrtu asistenciju ove sezone.