NBA: Bogdanović zabio 11, a Rudež pet koševa

7. ožujka 2015. - 10:49
Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović zabio je 11 koševa za Brooklyn Netse koji su nakon produžetaka u svom Barclays Centru izgubili od Phoenix Sunsa 100-108, dok je Damjan Rudež postigao pet koševa u pobjedi Indiana Pacersa protiv Chicago Bullsa 98-84.

Bogdanović je igrao 30 minuta postigavši 11 koševa uz šut 4-13, pri čemu je trice gađao 3-6, a dodao je i četiri koša. Netsi su 5:40 minuta prije kraja utakmice imali čak 15 koševa prednosti i činilo se kako će upisati pobjedu. No Sunsi su serijom 16-1 stigli do izjednačenja 92-92. Brooklyn je imao i zadnji napad na utakmici, no Jarrett Jack je promašio otvoreni šut za dva. U dodatnom periodu gosti su bili daleko bolji i taj dio igre dobili su 16-8 za 33. pobjedu sezone i ostanak u lovu na osmu poziciju na Zapadu. Phoenix je trenutačn...
26. travanj 2024 02:17