Blind golom u sudačkoj nadoknadi spasio United od poraza

8. veljače 2015. - 20:21
U posljednjem susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na gostovanju odigrao 1-1 protiv West Hama, a 'Crvene vragove' je poraza spasio Daley Blind golom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

West Ham je poveo pogotkom Cheikhoua Kouyatea u 49. minuti i kada se već činilo kako će domaćin ostvariti pobjedu Blind je spasio United. U idućem napadu gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Luke Shaw, no West Ham nije imao dovoljno vremena kako bi iskoristio igrača više.

U nedjelju su odigrane još dvije utakmice i obje su završile neodlučenim rezultatima. Newcastle United i Stoke City su odigrali 1-1, a Burnley i WBA 2-2.

Na ljestvici i dalje vodi Chelsea sa 56 bodova, Manchester City na drugoj poziciji ima sedam bodova manje, a na trećem mjestu...
26. travanj 2024 04:24