Ragbijaši splitske Nade ostali su bez jednog trofeja! Nije nikakva senzacija niti neregularnost, već najbolji ragbi klub na ovim prostorima više neće imati priliku osvojiti Interligu, jer je neće igrati.
U Nadi su odlučili da neće igrati natjecanje u kojem sudjeluju hrvatski i slovenski klubovi (bodovalo se i za PH) jer nema smisla igrati s osrednjim Slovencima kad već postoji Regionalna liga. Iz Interlige je istupila i Makarska rivijera koja će se okušati u Regionalnoj ligi, a ostali su Zagreb, Mladost, Ljubljana i Olimpija.
Prvenstvo Hrvatske sada će imati Prvu i Drugu ligu sa po pet klubova. U Prvoj će igrati Nada, Zagreb, Mladost, Makarska rivijera i prošlogodišnji prvak Druge lige Vilani-Krasica, a u Drugoj Sinj, Sisak, Zadar, Kneginec i Nada II. Regionalna liga imat će dv...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....