Domaći nogometjamesov prvijenac

Superkup: Atletico kod Reala iščupao remi, Mandžukić i Modrić igrali do 78. minute

20. kolovoza 2014. - 03:13
Hrvatski derbi u prvoj utakmici španjolskog Superkupa završio je bez pobjednika, oba naša reprezentativca, Luka Modrić s Realove i Mario Mandžukić s Atléticove strane, proveli su na travnjaku po 78 minuta, dok je na semaforu pisalo 0-0.

No, malo potom u jednoj se gužvi ukazao Jámes Rodríguez i zabio za 1-0, no da Real Madrid nema prednost pred uzvrat u petak 22. kolovoza na Vicente Calderonu pobrinuo se Raúl García pogotkom nakon kornera tri minute prije kraja.

Bila je to, očekivano, više borbena nego kvalitetna utakmica, prvi dvoboj gradskih suparnika nakon finala Lige prvaka prije tri mjeseca, isti takmaci ogledali su se i u finalu Kupa Kralja mjesec dana ranije.

Carlo Ancelotti i Diego Simeone trebat će još vremena na uigravanju pojačanja i prinova, nije slučajno da su d...
27. travanj 2024 03:37