Utakmica HT Premijer lige: „Punta“ totalno „pukla“!

GORICA – SONIK PUNTAMIKA 86:58 (18:14, 28:13,21:17,19:14)

GORICA - Gradska sportska dvorana. Bez gledatelja: Suci: Tomislav Vovk, Jelena Tomić, Žarko Kovačević.

GORICA: Kalajdžić 11, Batur 2, Mazalin 11, Uljarvić 9, Ljubičić 8, Majcunić 7, Mašić , Savić 2, Pavlović 12, Baković 20, Kapusta 4.

SONIK PUNTAMIKA: Vladović 5, Palčić 10, Rašić 17, Runjić 4, Cvitković 10, Šarlija 2, Vručinić 8, Zelanto , Zovko 2, Manojlović.

Otvaranje susreta na obje strane je bilo „nikakvo“. Naime, tek dvije pune minute igre bio je rezultat 3:2, a promašivali su redom Mazalin, Ljubičić, Kalajdžić na jednoj strani a na drugoj Cvitković, Runjić. Prva četvrtina završena je s četiri koša prednosti domaćina, a kraj poluvremena su dočekali sa +19 (46:27) razlike domaćini. Nastavilo se i u drugom dijelu isto, te su domaćini svoj potencijal iskoristili i na kraju „upisali“ pobjedu od 28 koševa razlike. Najbolji kod Gorice bio je Marko Baković sa 20, a kod „Punte“ Sandro Rašić sa 17 postignutih koševa.

19. travanj 2024 04:48