Sport23. KOLO

Škabrnja ‘91. je zasluženo pobijedila Pakoštane, evo kako je utakmica protekla...

Piše Ivica GJERGJA
10. svibnja 2022. - 21:42

ŠKABRNJA '91 – PAKOŠTANE 4:2 (2:0)

ŠKABRNJA - Igralište Vlačine

Sudac: Josip Budan

Pomoćnici: Lerga i Narančić

Strijelci: 1:0 Vuković (17), 2:0 Jurić (31), 2:1 Šarić (49), 3:1 F. Bilaver (69-11m), 3:2 M. Bačkov (83-11m), 4:2 Mišolongin (90)

ŠKABRNJA '91: Arbanas, Crnjak, Babić, S. Bilaver (od 58. Mišolongin), F. Bilaver (od 72. Čule), Jurić (od 67. Čulina), Ivković, Vuković (od 90. Žilić), I. Bilaver, Čačić, Mršić (od 43. Baždarić)

Trener: Damir Čačić

PAKOŠTANE: Vukić, Kurtov (od 69. Čirjak), Gegollaj, M. Bačkov, L. Kurtov, Lokin (od 90. F. Gegollaj), Šarić, F. Bačkov, Mitrović, Stojanov, Kazija

Trener: Jugo Dominis

Prije početka susreta između Škabrnje i Pakoštana održana je minuta šutnje u spomen na nedavno preminulog Maria Lončara, dugogodišnjeg igrača, trenera i člana Nogometnog saveza Zadarske županije. U početku susreta vladala je ravnopravna igra gdje gostujući igrač Martin Bačkov nije iskoristio dvije izgledne prigode. No, domaćini su mu vratili kada je Vukoivć s desne strane ušao u kazneni prostor i zabio za vodstvo u 17. minuti.  Povisuje potentni mladi i nadareni Jurić i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nakon odmora, treneri su izmiksali sustav igre koja je donijela kod domaćina još dva zgoditka, kao i gosta. Dosuđena su i dva kaznena udarca koji su pretvoreni u zgoditke. Po svemu zaslužena pobjeda Škabrnje '91.

25. travanj 2024 10:35