SportBOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR “ BENKOVAC 2019”

Riba Nekretnine su s Tomasovim, Ćurjurićem i Bugarijom bile veliki favorit, poveli su 3:0, a onda je krenuo uragan Draga

Piše Marko Ledenko Mane
28. prosinca 2019. - 13:49
XX DRAGE.JPG

Drage i Riba nekretnine odigrali su vrhunsku utakmicu za pamćenje . Moćna ekipa Riba nekretnine pojačana s velikim zvučnim imenima Tomasovom, Ćurjurićem i Bugarijom , bila je veliki favorit protiv prošlogodišnjeg pobjednika turnira Draga. Riba nekretnine su krenule silovito i već u desetoj minuti rezulat na semaforu glasio je 3 :0. Mate Bugarija radio je dar-mar obrani Draga, zabio dva gola i promašio dva čista zicera.

U drugom poluvremenu vidjeli smo pravi malonogometni “ uragan “ Draga , koji su od prve minute krenuli silovitim presingom , to je bio ključ pobjede i preokreta utakmice. Dominik Stojanov, Roko Stojanov i Stipe Šušić uništili su obranu Ribe i upisali veliku pobjedu za prolazak u četvrtfinale .

Cb Moka Škabrnja predvođena igračima Lokomotive i Zadra , lakoćom je visokim rezultatom pobjedila solidnu ekipu Sinjoretovo.

Šibenske ekipe Mali Japan Ražine i Njivice doživjele su poraze protiv domaćih ekipa Sv. Martina i Dobre Klope. Sv. Martin protiv Malog Japana tijekom cijele utakmice bio je bolji protivnik a veliku prevagu utakmice napravio je maestralni Roko Burčul sa svojim sjajnim proigravanjima i postignutim golom.

Dobra Klopa i Njivice do zadnjih minuta utakmice vodli su pravi malonogometni rat s mnogo žestokih duela, prilika i izmjene rezultata. Dobra Klopa bila je spretnija u izvođenju penala i zasluženo je prošla u četvrtfinale