SportPRIJATELJSKI SUSRET

Pukla „šestica“ u mreži Gospića: "šlag na tortu“- 6:0, postiže Prpić nakon što je u kaznenom prostoru oboren Galešić

Piše Ivica Gjergja
6. kolovoza 2020. - 22:19

PRIMORAC – GOSPIĆ 6:0 (3:0)

BIOGRAD – Igralište Kazimir i Silvio. Gledatelja 100. Sudac: Mateo Erceg. Pomoćnici: Nimac i Mijić.

Strijelci: 1:0 Ješe (10), 2:0 Zelić (36), 3:0 Jerbić (41), 4:0 Prpić (57)

PRIMORAC: Stojanov, Jerbić, Lazarevski, Nakić, Colić, Ješe, Brkić, Stanić, Barulović, Smokrović, Zelić. Još su igrali: Galešić, Crnjak, Jurišić, Šarin, Pranjić, Bezinović. Trener: Mirko Labrović.

GOSPIĆ: Bunčić, Škulj, Došen, Sertić, Butorac, Grivičić, Špoljarić, R. Starčević, Ratković, I. Starčević, Kun. Još su igrali: Bezinović, Radošević, Serdar, Marincel, Vrban. Trener: Igor Vukić.

Borbeno i napadački krenuli su domaći igrači u susret i već u 10. minuti, nakon što je Nakić lijepo uposlio Ješu, ovaj je učinio ono što treba - zabio za vodstvo. Nastavljaju domaćini, pa Zelić i Jerbić dižu rezultat na 3:0, a sve to nakon dominantnije igre kompletne momčadi na terenu.

U drugom dijelu domaćini nastavljaju u istom tonu. Prpić je povisio rezultat na 4:0 nakon što ga je Luka Šarin poslužio. Prpić je u 67. minuti uzvratio i uposlio Jurišića koji zabija za peti zgoditak. "Šlag na tortu“- 6:0, postiže Prpić nakon što je u kaznenom prostoru oboren Galešić.

20. travanj 2024 02:57