Prva hrvatska malonogometna liga žena 2. kolo: „Petarda“ Čiksica u mreži Siscije!

Piše Ivica GJERGJA
21. prosinca 2020. - 10:32

SUPER CHICKS – SISCIA 5:1

ZADAR - ŠSD OŠ „Zadarski otoci“. Bez gledatelja. Suci: Mateo Šimunov (Zadar) i Antonio Mutić (Šibenik). Delegat: Ivan Juras (Solin). Mjeritelj vremena: Željko Jurica –Žak (Zadar).

Strijelci: Kljaić 0:1 (2), Barbir 1:1 (13), Ćubić 2:1 (34), Ćubić 3:1 (36), Barbir 4:1 (38), Dubravica 5:1 (40 – 10 m ).

SUPER CHICKS: Matković, Vitaljić, Birčić, Jurić, Kevrić, Ćubić, Dubravica, Klapan, Žilić, Mikić, Barbir, Števanja. Trener: Luka Marinović.

SISCIA: Krtić, Knapić, Bosak, Čavrak, Kljaić, Obućina, Malekinušić, Pavrlišak. Trener: Elvis Gudec.

Nisu dobro ušle u susret „Čiksice“ iako ih je trener Luka Marinović upozoravao. Naime, već u četvrtoj minuti gošće su nakon jednog prodora preko Kljaićke postigle vodstvo. Nakon toga stvar u svoje ruke uzimaju Čiksice no vratarka Siscije Krtić je nesavladiva sve do 13 minute.

Super Chicks
Ivica Gjergja

Tada je Petra Barbir zabila za poravnanje i utakmica je bila „jednosmjerna ulica“ u korist Čiksica, ali duboko u drugom dijelu susreta. Redale su se prigode i pogodci još četiri u nizu za visoku pobjedu.

Ivana Čubić je bila dvostruki strijelac kao i Petra Barbir, a slast zgoditka osjetila je i Valentina Dubravica kojoj je ovo debitanska utakmica za Čiksice. Mora se priznati da su do rezultata 1:1 cure iz Sisačke Siscije bile ravnopravan protivnik.