SportTREĆA HNL – JUG

Primorac poražen u Dubrovniku, ni dva zabijena gola nisu im bila dovoljna za pobjedu...

Piše Ivica GJERGJA
25. rujna 2021. - 21:36

GOŠK DUBROVNIK 1919 – PRIMORAC 3:2 (3:0)

DUBROVNIK – Igralište Lapad

Sudac: Ante Znaor

Pomoćnici: Kalinić i Kujunđić

Strijelci: 1:0 Cicijelj (1), 2:0 Ivanišević (9), 3:0 Caput (45), 3:1 Nakić (52), 3:2 Bajić (74)

Crveni karton: Mate Stojanov (Primorac) u 32. minuti prekršj u izglednoj situaciji za postizanje zgoditka. Marko Colić (Primorac) u 90 minuti drugi žuti.

GOŠK DUBROVNIK 1919: Kristić, Fadić, Ivanišević, Krešić (od 74. Vatović, Lister, Matić, Caput (od 46. Žile), Topuzović, Smrdelj (od 68. Sršen), Cicijelj, Farić

Trener: Frane Lojić

PRIMORAC: Stojanov, Nakić, Ninčević, Lokin (od 46. Bajić), Bitunjac, Vodopija (od 34. Viduka), Klopp, Lazarevski, Marić, Došen (od 46. Colić), Jurišić

Trener: Krešimir Sunara

U zanimljivoj utakmici domaća je momčad iskoristila svoje prigode u prvom dijelu kada su i vodili s 3:0. No, pored toga što je gostima isključen vratar u 32 minuti koji je spašavao sigurni zgoditak, preokrenuli su igru gosti i u drugom dijelu postigli dva zgoditka.

Pretrpili su još jedno isključenje Marka Colića radi drugog žutog kartona, tako da je to bila neravnopravna igra. Sigurno je da je utakmica s Hajdukom u šesnaestini finala kupa u prošli utorak ostavila traga na igri Primorca.

19. travanj 2024 15:53