Piše Ivica Gjergja
12. svibnja 2018. - 22:33
pr1.JPG

PRIMORAC (B) – CROATIA 2:0

BIOGRAD – Igralište Kazimira i Silvia. Gledatelja 150. Sudac: Teo Pavić (Split). Pomoćnici: Pavlinović i Knez.

Strijelci: 1:0 Majić (60), 2:0 Bubnjar (90)

PRIMORAC: Rogić, Colić, Marković, Galešić, Ješe, Majić od 86. Birkić, Lazarevski, Zelić, Paponja, Jović od 46. Vodopija, Bubnjar, od 90. Mateo Colić.Trener.-

CROATIA: Vugdelija, Jović, Vidošević Čaljkušić od 77. Bandić, Čapin od 71. Karoglan, Šabić, Begić, Mrkonjić , Sedrarušić, Gudelj od 66. Stipić, Todorić. Trener: Goran Karoglan (6).

Igrač utakmice: Josip Majić (Primorac).

Prvo poluvrijeme kao da je isteklo u ispitivanju snaga protivnika. Osim nekoliko prigoda jednih i drugih nije bilo većih zanimljivosti. U drugom dijelu domaćini su preuzeli inicijativu i pokazali bolju igru. Rezultat najavljuje Vedran Ješe koji tuče tik uz vratnicu u 48. minuti. Ne staju domaći, u ulozi asistenta je u 60. minuti stasiti Luka Vodopija, a kada je "zakuhala" obrana gostiju umjesto da loptu izbije, Luka je lijepo uposlio Majića koji zabija za vodstvo od 1:0. Luka Vodopija je bio asistent i kod drugog gola u 90. minuti. Lijepo je između dvojice obrambenih igrača Croatia proturio loptu za Bubnjara, a on pored visokog Vugdelije zabija za konačan rezultat. Domaći igrači su se oprostili od svojih navijača pobjedom koju su proslavili. No, i veća skupina navijača Croatie "noćni jahači" su cijelo vrijem pjevali  i navijali, ali i tražili gol, pjesmom;

"Dobro sam pia i dobro sam popia, hoćemo gol".

Nisu ga dočekali, no i oni su na kraju svoje ljubimce ispratili aplauzom i pjesmom.

-Na kraju susreta drago mi je što smo se oprostili od naših vjernih navijača pobjedom. Još se igra jedna utakmica pa onda idemo na zaslužen odmor. Nadam se da smo dokazali da se možemo uspješno nositi sa svim momčadima u ligi. Uostalom to govori i ljestvica. Zahvalio bi se na potpori tijekom igre, kazao je danas najbolji pojedinac susreta Josip Majić.

20. travanj 2024 04:10