SportPRIPREME

Nogometaši HNK Zadar su u prijateljskoj utakmici uoči nastavka sezone na Stanovima poraženi od ekipe Solina

Piše Ivica GJERGJA
31. siječnja 2023. - 20:24

HNK Zadar u sklopu priprema za nastavak natjecanju u Trećoj NL –Jug odigrao je prijateljski susret s članom prve Supersport lige Solinom na Stanovima te poražen 4:3. Zadar je poveo preko Jurića, ali gosti na poluvrijeme odlaze s prednosti 2:1.

U nastavku oba trenera su dala šansu ostalim igračima s klupe da bi konačni rezultat bio za Solin. Za Zadar su zgoditke postigli Jurić, Jordan i Viduka. Utakmica se igrala 2x60 minuta, a sudio je Mateo Erceg prvoligaški sudac. Inače oba trenera su dali prigodu svim igračima kojima trenutno imaju u rosteru.

Za Zadar su nastupali: Matasović,Jerbić, Muić, Iveljić, Bubalo, Čurjurić, Jurić, Ćelić, Banović, Djeveljekaj i Torbarina. Još su igrali: Subašić, Matulić, Baričević, Rončević, Šoša, Barić, Sučić, Filipović, Pranić, Jordan, Viduka, Mrkela i Budić.

23. travanj 2024 12:48