SportMALI BALUN

Memorijalni turnir hrvatski vitez Božidar Bašić "Radašinovci 2022": završene četvrtfinale, gledatelji uživali u odličnim utakmicama

Piše M.Ledneko
14. rujna 2022. - 12:42

Sinoć su završene četvrtfinale, gdje su ostale kvalitetne ekipe i gledatelji su došli na svoje, te su uživali u odličnim utakmicama. U ravnopravnoj utakmici između Podgrađa i Udruge studenata BIK, pobjednika su na kraju odlučili šesterci.

Podgrađe je već u petoj minuti utakmice imalo veliku prednost i vodstvo 2:0.

U nastavku prvog poluvremena Udruga studenata BIK, nije se dala zbuniti zbog ranog vodstva Podgrađa.Studenti su sjajno odgovorili kvalitetnom igrom, preko Nakića i Ročka poravnali rezultat na 2:2. S tim se rezultatom otišlo na odmor, te su u drugom poluvremenu obje ekipe imale puno izglednih prilika, ali su mreže ostale netaknute.

U ruletu šesteraca Udruga studenata BIK bila je uspješnija i pobijedila s ukupnim rezultatom 5:3. Prvo kolo je tijekom cijele utakmice u svim elementima nadigralo Dolu Stankovce i zasluženo su ih visoko porazili 4:0. Bila je to večer maestralnog Zvonimira Katuše, koji je briljirao u svojim majstorijama i postigao sva četiri gola za svoju ekipu Prvo kolo.

Novi malonogometni drugoligaši Pakoštane pokazale su svoju veliku snagu i kvalitetu protiv dobre ekipe Friške ribe Kukurin.

Trostruki strijelac Joso Kalac u duetu s Matom Šarinom razbili su obranu Kukurina i upisali visoku pobjedu za Pakoštane 5:2. Gledatelji su očekivali veliki derbi i neizvjesnu utakmicu između prošlogodišnjeg pobjednika turnira Budaka i Draga.

Budak je u 16. minuti imao veliko vodstvo 4:1 i Dragama je to bio veliki teret u daljnjem tijeku utakmce. Ubojiti tandem Kuman i Rubelj bili su nerješiva zagonetka za obranu Draga, postigavši zajedno četiri pogotka za Budak.