StoryEditorOCM
ForumSLIJEDI OČEVID

Strava u Vinkovcima: najmlađi sin ubio imućnog poduzetnika!; Susjedi su šokirani: ‘Čuo sam pucanj...‘

Piše Vijesti SD
29. ožujka 2023. - 08:37

Vukovarsko srijemska policija je kasno sinoć zaprimila dojavu da je u Vinkovcima vatrenim oružjem ubijena jedna osoba.

Počinitelj je nakon pucnjave pobjegao, a policija je na mjestu događaja zatekla mrtvo tijelo muškarca. Nedugo nakon toga, pronašli su još jedno mrtvo tijelo muškarca, vjerojatno počinitelja, doznaje Jutarnji list.

- Poduzetim žurnim policijskim radnjama ubrzo smo pronašli i beživotno tijelo muškarca za kojeg sumnjičimo da je odbjegli počinitelj tog događaja, priopćeno je iz PU vukovarsko srijemske.

Prema neslužbenim informacijama Jutarnjeg, žrtva ubojstva je vinkovački poduzetnik A.P., a počinitelj ubojstva je najmlađi od njegovih četvero sinova, također A.P., inače student. Obitelj je situirana, imaju privatnu tvrtku za prijevoz, trgovinu i usluge, a prema dosadašnjim informacijama, u obitelji do sada nisu zabilježeni slučajevi nasilja.

Još uvijek je nepoznato koji je motiv ovog strašnog čina, kao i njegova pozadina.

image
Vlado Kos/Cropix

- Bio sam u kući i čuo sam neki pucanj, ali sam mislio da netko slavi pobjedu Hrvatske nad Turskom. Onda sam pogledao kroz prozor, susjedi su bili vani, pa sam čuo da je bila neka pucnjava kod obitelji. Ne znam što bih rekao o tome, u našoj ulici nitko nikad nije ni mačku udario, svi smo šokirani, a o njima mogu reći sve najbolje - rekao je za Jutarnji Slavko Radić, koji živi dvije kuće dalje od obitelji koju je zadesila ova tragedija.

Inače, ispred kuće je parkiran Mercedes, a na vozačkoj strani je jedna rupa, koja nalikuje rupi od metka.

Vukovarsko srijemska policija je kasno sinoć zaprimila dojavu da je u Vinkovcima vatrenim oružjem ubijena jedna osoba.

Pucnjava se najprije čula u Žanićevoj ulici uz Bosut, a zatim kod novog mosta u Radićevom bloku.

- Izašao sam prošetati psa, policajac me upozorio da se odmah vratim u kuću, rekao je čitatelj za 24 sata i dodao da je ulica blokirana s nekoliko policijskih automobila.

Slijedi očevid koji bi trebao utvrditi sve okolnosti sinoćnjeg događaja.

image
Vlado Kos/Cropix
image
Vlado Kos/Cropix
image
Vlado Kos/Cropix
image
Vlado Kos/Cropix
image
Vlado Kos/Cropix
16. travanj 2024 05:59