StoryEditorOCM
ForumPORUKE PODRŠKE

Severina o nastupu svoje Splićanke na Eurosongu: ‘Albina je sinoć pobijedila, to dite rođeno je za pozornicu!‘

Piše Anita Matić/SD
19. svibnja 2021. - 14:21

Reakcije na Albinin sinoćnji nastup se ne stišavaju. Unatoč činjenici što pjesmom "Tick-Tock" nije izborila nastup u finale, nitko, ali nitko to ne doživljava kao njezin neuspjeh. Albina i njezin tim dali su sve od sebe, sve je u Nizozemskoj izgledalo i zvučalo sjajno. Imali su sve, osim... sreće. Poruke pune optimizma i komentar na Albinin nastup dala nam je i Severina:

image
Pjevačica je s hitom 'Moja štikla' predstavljala Hrvatsku na Eurosongu u Ateni 2006.
Duje KLARIĆ/CROPIX

- Albina je moja ljubimica i ona je sinoć pobijedila. Njezin šarm, osmijeh, ljepota, želja i sreća na licu je pobijedila. Sve ostalo je nebitno... Malo li je s 22 godine doći na Eurosong? To je samo prva stepenica na njezinom, predviđam, sjajnom putu u svijetu glazbe. To dite je rođeno za pozornicu. Jedva je čekam vidjeti i izgrliti, jer je uživo još slađa - kazala nam je Severina , koja je, podsjetimo, pjesmom "Moja štikla" predstavljala Hrvatsku na Eurosongu 2006. godine, i završila tada na - trinaestom mjestu.

21. travanj 2024 16:12