StoryEditorOCM
ForumMAJA KOVAČEVIĆ

Sestra nestale Marijane iz Big Brothera ušla u srpsku Zadrugu: ‘Obitelj i ja doznali smo pravu istinu o tome što se dogodilo mojoj sestri!‘

Piše Mozaik SD
9. listopada 2022. - 10:54

Maja Kovačević, sestra Marijane Seifert iz Big Brothera misteriozno nestale prije šest mjeseci, večeras je ušla u srpski show Zadruga.

- Odmah si me podsjetila na Marijanu, jako sličite. Radila sam na Velikom Bratu kad se ona natjecala. Drago mi je da si s nama - rekla je Maji voditeljica Dušica Jakovljević.

- Jako sam pod stresom i trebalo mi je puno hrabrosti da dođem ovdje. Ljudi su me jako izvrijeđali i osudili jer ulazim u Zadrugu. Trebaju shvatiti da sam ovo dogovorila prije tragedije. Želim svom sinu pružiti... - zastala je uzbuđena Maja.

- Što se dogodilo s Marijanom? - upitala ju je voditeljica. Ima li ikakvog napretka u istrazi, možeš li se prisjetiti tog jutra, znam da ti je teško...

- Ne bih se htjela fokusirati na to, za sve postoji svoje vrijeme - odgovorila je Maja.

- Ali moramo se dotaknuti, nećemo mnogo - uzvratila joj je voditeljica.

- Mi u obitelji dali smo sve od sebe da što više toga saznamo. I saznali smo 99,9 posto, a kad budem bila spremna da to ispričam, sve ću podijeliti s javnosti. Napokon smo dobili sliku što se dogodilo i pokušavamo to prihvatiti. Imam šesto čulo, kad se to dogodilo znala sam da je više nema i sad se sve dokazalo da je tako kako je.

image

Marijana je nestala prije šest mjeseci u Zagrebu i otada joj se gubi svaki trag.

Srdjan Vrancic/Cropix

- Dakle znate u obitelji što je bilo?

- Znamo apsolutno sve! Plač i suze dijelim samo sa svojom obitelji. Moja bol je moja bol i nosit ću je do kraja života. A ljudi ne mogu očekivati da ću odustati. To je pogađalo i moju sestru, nju su dokrajčili zli komentari, nije se od toga nikad oporavila. Ali ja sam drugačija, drvlje i kamenje možete po meni, nećete me slomiti ni uništiti! - kazala je Maja.

Ušavši u kuću Zadruge rekla je cimerima da dolazi iz Zagreba i da je trenerica za pse, a zarađenim novcem iz Zadruge želja joj je otvoriti salon za šišanje pasa.

- Tu sam da budem pozitivna, nemam loše namjere prema nikome, želim da se zezamo I lijepo provedemo - kazala je.

Podsjetimo, Maja je u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju početkom kolovoza našem novinaru kazala kako bi Marijanin suprug Karlo Seifert trebao reći što se dogodilo u noći kad je nestala zvijezda Big Brothera.

Taj intervju pročitajte OVDJE.

18. travanj 2024 20:44