StoryEditorOCM
ForumDIRLJIV VIDEO

Pjevačica koja godinama boluje od multiple skleroze javno prikazuje na društvenim mrežama svoju borbu s autoimunom bolesti

Piše Petra Fürst/Jutarnji list
16. srpnja 2022. - 21:05

Pjevačica bivšega rock sastava ‘Flare‘ Anđa Marić objavila je video na svom Instagram profilu kako se uz tuđu pomoć penje uz stepenice sa štapom.

Podsjetimo, liječnici su prije 11 godina dijagnosticirali Anđi multiplu sklerozu, a pjevačica aktivno govori o borbi s opakom bolesti sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama, piše Jutarnji list.

Oduševljeni pratitelji obasuli su Anđu pozitivnim komentarima, a među njima našli su se i Lejla Filipović, Neven Ciganović i Davor Grgin.

- Bravooo, grlim jako, napisala je Lejla Filipović.

- Obožavanje, komentirao je Neven Ciganović, a Davor Grgin zalijepio je srce ispod objave.

Prošle godine Anđa je na svom Youtube kanalu objavila sličan video, sebe kako hoda sa štapom.

- Kako sam pobijedila sram i nije mi pala kruna s glave – pogledajte u videu. Nikada nisam prikazivala kako hodam jer me bilo sram, bilo me sram da padam, da trebam pomoć, da sam bolesna, da mi se zavrti..., napisala je na svom Twitteru te podijelila video.

image

Veliki party povodom drugog rodjendana podcasta Ane Radišić, na fotografiji Anđa Marić

Davor Pongračić/Cropix
image

Anđa Marić

Marko Miščević/Cropix
18. travanj 2024 22:33