StoryEditorOCM
ForumJEZIVE PORUKE

Opsadno stanje u Kolindinoj zgradi, puno je specijalaca, tu su i snajperisti: ‘Tamo živi jedna podstanarka‘

Piše jUTARNJI.HR
5. ožujka 2021. - 13:03

U zgradu u Bauerovoj ulici u kojoj živi Kolinda Grabar-Kitarović ušle su dvije antiterorističke jedinice. Stigli su teško naoružani i sa psima. Na terenu je najmanje 10 vozila i sve je puno policije, javlja 24 sata.

Policija je izvijestila kako su dobili dojavu o mogućoj osobi koja se želi samoozlijediti i kako joj je najvjerojatnije potrebna medicinska pomoć. Portal Telegram navodi da su na prozoru zalijepljene dvije poruke 'U stanu su bombe'.

- Iznenada su stubište preplavili policajci i cijeli prostor oko zgrade. Sve se odvija na 1. katu, koliko sam čula u tom jednom stanu gdje živi jedna podstanarka. Ne znam ništa o njoj, ni čime se bavi ni otkad je tu, samo znam da su nam djelatnici Plinare svima zvonili da je isključen plin do daljnjega radi intervencije koja je u tijeku - kaže za Jutarnji jedna stanarka stubišta zgrade u kojoj trenutno postupa policija.

Došli su i službenici iz Plinare, a snajperisti su otišli sa stražnje strane, piše 24 sata.

Kolinda Grabar Kitarović trenutno je na terenu u Petrinji. 

19. travanj 2024 21:23