StoryEditorOCM
ForumBURNI INTERVJU:

GABRIĆ U TV EMISIJI POKAZAO WHATSAPP PORUKE KOJE JE RAZMJENJIVAO S JELENIĆEM ‘Kriminalce i reketare ćete pustiti kući‘

Piše Jutarnji.hr
19. veljače 2020. - 14:51
Nikica Gabrić je tijekom intervjua na N1 televiziji pokazao poruke koje je slao Draženu Jeleniću, ali i one koje je glavni državni odvjetnik slao njemu.Screenshot

Nikica Gabrić je tijekom intervjua na N1 televiziji pokazao poruke koje je slao Draženu Jeleniću, ali i one koje je glavni državni odvjetnik slao njemu.

- Poštovani gospodine GDO Jelenić, vratio sam se u Zgb. Od 16:30 sati stojim vam na raspolaganju za sastanak o dopuni kaznene prijave. Javite mi gdje da dođem, u Gajevu ili Selsku - poslao je Gabrić poruku Jeleniću, a uskoro je dobio i odgovor:

- Dobar dan. Dođite u 16.30 u Selsku i kolega Rajačić će od vas zaprimiti dopunu kaznene prijave. Ako ikako uspijem, i ja ću navratiti.

Gabrić je pokazao i još jednu poruku koju mu je navodno napisao Jelenić, sličnog je sadržaja:

- Kao što rekoh, probat ću. Vi samo podnesite dopunu kaznene prijave, kolege će ju zaprimiti i uzeti u obradu, a ako se ne uspijemo tamo vidjeti, budemo se čuli pa ćemo se vidjeti ovih dana

Pred kraj emisije Gabrić je prepričao kako je dalje išla prepiska.

- Jeleniću šaljem poruku da su mjere probijene, a on meni šalje 'Od kada znate za to, treba prijaviti policiji!'

Gabrić mu je napisao:

- Od jutros, traljavo ste vodili proces, niste me poslušali.

- Samo vi dokaze koje imate javite policiji - piše Jelenić, a Gabrić mu šalje posljednju poruku nakon čega dolazi do kraja komunikacije.

- Javio sam, ali kriminalce i reketare ćete pustiti kući da se smiju meni i mojoj obitelji.

19. travanj 2024 04:20