Dosad smo takve prizore viđali samo u crnokronikaškim vijestima iz američkih provincija, a sad nam dolaze i s pitome Makarske rivijere: u mjestu Brist, 40-ak kiolometara od Makarske, dvojica muškaraca provalila su u tuđu kuću te u potrazi za novcem brutalno istukla 81-godišnju staricu Zorku Miošić.
Puknuće prsne kosti
K tome su je i vezali te joj selotejpom zalijepili usta i nos, tako da joj je prijetila smrt od gušenja: da je rano ujutro nije našao i spasio rođak koji živi u stanu ispod njezina, lako je moguće da bi posljedice bile smrtonosne.
Čak i ovako, kao posljedicu susreta s razbojnicima, starica ima puknuće prsne kosti te mnoštvo podljeva i kontuzija po glavi i tijelu: na novinskoj fotografiji to izgleda iznimno mučno.
Staričine ozljede umnogome nadmašuju gabari...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....