| Na pitanje kada bi Zlatko Sudac mogao imati sljedeći seminar, msgr. Anton Valković nam je odgovorio kako velečasni nije u Betaniji |
| PIŠE SAŠA HORVAT |
Karizmatik, velečasni Zlatko Sudac, opet se našao u središtu pozornosti nakon što su mediji objavili kako se Dom Betanija na Lošinju, gdje je održavao duhovne seminare, gasi, te kako mu je zabranjeno na području svih biskupija održavati duhovne seminare.
O čemu je riječ, porazgovarali smo s generalnim vikarom Krčke biskupije msgr. Antonom Valkovićem koji nam je kazao kako se Betanija kao takva ne zatvara, nego da se briše pri registru Trgovačkog suda, gdje je registrirana 2000. godine kao tvrtka. Sam je postupak već otprije pokrenut.
- Betanija kao tvrtka umnaž...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....