StoryEditorOCM

Jadranka Kosor: Nisam sudjelovala u "aferi TLM" i Sanader me nije zvao

Piše PSD.
31. svibnja 2010. - 19:07

Struja će poskupjeti, ali ne onoliko koliko se planiralo, tražilo i najavljivalo, poručila je u ponedjeljak premijerka Jadranka Kosor u redovitom intervjuu za Hrvatski radio.

Kosor nije precizirala kada će biti donesena odluka o novoj cijeni električne energije i za koliko će poskupjeti, no upozorila je kako su posljednji rezultati HEP-a, koji je inače tražio poskupljenje struje od 13 posto,  vrlo ohrabrujući.

- HEP je svoja dugovanja smanjio na 191 milijun kuna što je veliki napredak u odnosu na lanjske pokazatelje o milijardi kuna duga – istaknula je predsjednica Vlade.

Govoreći o ukupnoj ekonomskoj situaciji u zemlji, ustvrdila je da se pad BDP-a smanjuje u odnosu na početak recesije što, kazala je, budi nadu.

- I dalje smo u vrlo ozbiljnoj situaciji, čeka nas još puno ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
09. lipanj 2026 06:53