Ostaloslalom u kranjskoj gori

Kostelić drugi, ali ostaje šesti

10. ožujka 2008. - 17:11

Ivica Kostelić  REUTERS
Nakon što dvije utrke izostao s pobjedničkog postolja, Ivica Kostelić opet je među trojicom najboljih. U Kranjskoj Gori vozio se jučer slalom, a naš skijaš bio je sjajan, i samo zahvaljujući danu iz snova Talijana Manfreda Möelgga, koji je u Sloveniji ostvario prvu pobjedu u Svjetskom kupu (u karijeri), bio je drugi.

Ivica je startao peti u prvu vožnju koju je postavio njegov otac Ante Kostelić, i odmah ‘uhvatio’ treće mjesto koje je držao i na nakon što je stazom prošlo još 68 skijaša. U drugoj vožnji napravio je dvije male pogreške na srednjem dijelu, ali nije osjetno izgubio na vremenu. Prednost iz prve vožnje koju je imao Möelgg (+0.64) pokazala se ključnom te je 25-godišnji Talijan, pr...

18. travanj 2024 09:04