Sport Vodeni sportovi

nisu imali dan

Propustili dobru šansu za bodove: Jako loša utakmica, da bismo pobijedili nekoga u Ligi prvaka moramo biti bolji i u obrani i u napadu

U utakmici trećeg kola LEN Lige prvaka splitski Jadran je u gostima od Sintez Kazana doživio drugi poraz. Utakmica se prelomila u trećoj četvrtini koju su domaći dobili s 5:2 i s komotnih 13:9 ušli u zadnjih osam minuta susreta. Na kraju uvjerljiv poraz Jadrana koji nakon tri kola ostaje na jednom bodu iz domaćeg remija s njemačkim Spandauom.

Vaterpolisti splitskog kluba imali su dobru priliku okrenuti vodu na svoj mlin u drugoj četvrtini kada su poveli 6:5 i imali napad za dva gola prednosti. Domaći su vaterpolisti u tim trenucima djelovali pomalo izgubljeno, no jadranaši taj svoj mini-nalet nisu znali kapitalizirati. Pribrali su se stoga igrači Sinteza i serijom od 3:0 poveli 8:6, da bi Jadran golom Marina Delića smanjio na 8:7 na isteku druge dionice susreta.

- Jako loša utakmica s naše strane. Nitko od igrača nije imao svoj dan. Da bismo pobijedili nekoga u Ligi prvaka moramo biti bolji i u obrani i u napadu. No, sezona ide dalje, idemo dignuti glavu i pokušati promijeniti loše stvari – kazao je trener Jadrana Ivan Asić.