Ostalotri pobjede

Splitski Jadran prohujao Beogradom i izborio mjesto u play-off rundi za plasman u Ligu prvaka

Piše PSD
15. rujna 2019. - 16:21

Vaterpolisti splitskog Jadrana s tri su pobjede prohujali Beogradom, drugim krugom kvalifikacija LEN Lige prvaka, te time izborili mjesto u play-off rundi za plasman u Ligu prvaka. U zadnjem kolu Jadran je uvjerljivo pobijedio francuski Pays d'Aix Natation, ranije su „padali“ grčki Vouliagmeni te domaća Crvena Zvezda.

Neobična je bila prva četvrtina. Francuska momčad imala je čak tri peterca i sva tri su realizirali. U tom kontekstu rezultat 4:4 nakon osam minuta za jadranaše je bio jako dobar. U drugoj četvrtini Jadran je ostao na četiri postignuta gola te tu dionicu dobio s 4:1, unatoč isključenju Nathana Powera. Rezultat 8:5 na semaforu djelovao je obećavajuće.

Igrači francuske momčadi više nisu imali ni snage ni mogućnosti vratiti se u utakmicu, Jadran je dominirao i u tr...

18. travanj 2024 03:49