Ostalovaterpolo sp

Ništa od vaterpolskog klasika u polufinalu: Ispao glavni rival Barakuda, Španjolska razbila Srbiju

23. srpnja 2019. - 10:46

Španjolska vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog vaterpolskog prevsntva i čeka pobjednika susreta Hrvatska - Njemačka.

Španjolci su iznenađujuće lako svladali Srbiju, a iako konačnih 12:9 ne sugerira toliku dominaciju, Španjolska je zaista lakoćom stigla do pobjede. Od samog početka utakmice bilo je jasno da Savićeva momčad nema nikakve šanse, što i ne čudi, jer su Srbi, podsjetimo, na prvenstvo došli bez sedam ponajboljih igrača.

Nakon prve četvrtine Španjolska je minimalno vodila, ali već u drugoj četvrtini Furija je napravila seriju 4:0 i stekla značajnu prednost pa je s četiri gola razlike otišla na odmor. Vratar Srbije Rističević nije bio na nivou iz utakmice protiv Grčke, a da Rašović i Jakšić nisu bili donekle raspoloženi, mogla je prednost...

19. travanj 2024 00:35