Ostalopolufinale prvenstva

'Žapci' dvokorakom u finale: 'mornarevcima' je trebalo čudo, ali se ono nije dogodilo

1. svibnja 2019. - 23:05
jadran_mornar12-161217

Mladost Mornar BS-a pružila je dobar otpor favoriziranoj Mladosti u raspucanoj prvoj četvrtini, ali potom je na vidjelo izašla mnogo veća kvaliteta, iskustvo i širina kadra gostujućeg sastava. Aktualni osvajači Jadranske lige sveli su domaći sastav na samo jedan postignuti pogodak u drugoj i trećoj četvrtini. Nije pomogao ni opet raspoloženi vratar Podrug, a ni u većem dijelu susreta slaba realizacija igrača više "žabaca".

Domaći su se držali u igri 13 minuta. Poslije gola Ćalića za 5:6 Mornar BS je ostao čak 15 minuta bez postignutog pogotka, a Zagrepčani su u tom periodu zabili pet uzastopnih golova i pobjegli na 5:11. No, sve u svemu, nakon što su u prvom susretu držali Mladost na vatri tri četvrtine (završilo je 4:9 za Mladost), Mornar BS je ostavio dobar dojam u poluf...

19. travanj 2024 05:44