Ostaloliga prvaka

Nevažna utakmica: Jugaši doživjeli prvi poraz

13. travnja 2019. - 23:37
jug_crvena_zvezda10-200319_1

Prvi poraz Jugaša u skupini europske Lige prvaka, međutim, teško će hrvatski prvak ostati bez pozicije broj jedan u skupini 'B' europske Lige prvaka. Dva kola prije kraja ima tri boda više od prvog pratitelja, BPM Sport Managementa, od kojeg je bolji međusobno, a do kraja ima dvije utakmice kod kuće, i to protiv otpisanih, splitskog Jadrana i njemačkog Spandaua 04.

Jedanaest utakmica je trajao sjajan niz Jugaša (devet pobjeda i dva remija). Kod Szolnokija, koji je pobjedom ostao u igri za plasmanom na završni turnir, vodio je u prvoj četvrtini s 2:1 te početkom druge četvrtine s 3:2. Potom je mađarski sastav napravio seriju 3:0 koju je prekinuo Marko Žuvela, a nakon nove serije domaćina od 3:0 bilo je jasno kako će teško Jug nastaviti svoj niz nepobjedivosti u najjačem europskom ...

20. travanj 2024 07:43