Ostalodva od dva

Jadranaši uvjerljivo slavili u Beogradu, Mornar bolji od Šapca

11. siječnja 2019. - 22:32
jadran_mornar35-141218

Dva dana nakon poraza u Ateni od Olympiakosa u Ligi prvaka vaterpolisti splitskog Jadrana vratili su se pobjedama u Regionalnoj ligi. U Beogradu su očekivano svladali Partizan i barem do sutra preskočili na trećoj poziciji Jadran iz Herceg Novog.

Dobra obrana uz dva gola Šetke i jedan Butića odveli su Jadran na 3:0 u prvoj četvrtini, no niz obrana domaćeg vratara Vlahovića i nekoliko promašaja gostujućih igrača vratili su Partizan na 3:4 sredinom treće četvrtine. Tada kao da su se Splićani naljutili, ubacili u brzinu više i odjurili na konačnih 9:3. Butić je zabio dvaput, a Visković, Šetka i Krapić po jednom.

Baš su Šetka i Butić s po tri gola bili najefikasniji u redovima jadranaša, a siguran je na vratima bio i Anić s deset obrana. Ugodna splitska večer u Beogradu....

19. travanj 2024 05:00