Ostalouz rub bazena

Gradski derbi pripao Zvončacu: Zović osigurao pobjedu pola minute prije kraja utakmice

14. prosinca 2018. - 23:11
jadran_mornar33-141218

Nije bilo uvjerljivo kao prošlog vikenda u Kupu (10:1), ali Jadran je u gradskom derbiju ponovno bio bolji od Mornar Brodospasa. Ovaj je meč bio puno izjednačeniji i pobjednik je odlučen tek u posljednjoj minuti, točnije 32 sekunde prije isteka vremena četvrtim pogotkom najboljeg strijelca Ivana Domagoja Zovića za 7:5. Prethodno je Jadran četiri i pol minute prije kraja vodio 6:3, da bi Mornar smanjio na 6:5 i na ulazu u posljednju minutu imao igrača više za izjednačenje, no udarac Eleza blokirao je Jadranov kapetan Anđelo Šetka.

- Ovakve utakmice podižu atmosferu i stvaraju pobjednički duh. Bilo je tvrdo, mada je tome kumovao sudački kriterij jer su suci u početku puštali previše nesankcioniranih duela. Sad smo u pozitivnom nizu od sedam pobjeda i okrećemo se Ligi prvaka - ...

18. travanj 2024 19:47